Zingaya : Site ziyareçileriniz artık sizi arayabilir

Sevdiğiniz bir sitede dolaşıyorken aklınıza bir şey takıldı, acil sormanız lazım veya sitenizi ziyaret edenlerin size hızlı bir şekilde ulaşmasını istiyorsunuz; işte Zingaya size çok pratik bir çözüm öneriyor : bilgisayarlar veya mobil cihazlar arası sesli arama. Sitenize konan bir ikon ile anında ziyaretçi ve site sahibi arasında sesli iletişim kuruluyor. Daha çok derine inmeden söyleyeyim, hizmet şuan Türkiye’ye açık değil ancak eminim ki ülkemizde ileri görüşlü bir yatırımcı (büyük ihtimalle bir Telekom şirketi) bu işe el atacaktır.

Anında iletişim kurmayı sağlayan Zingaya’nı esas ilgi çeken tahmini faydaları ise E-ticaret sitenize gelen ziyaretçiyi daha yüksek oranda müşteriye çevirmesi, müşteri memnuniyetini arttırması ve fiyatlandırmasının uygunluğu nedeniyle’de maliyetinizi düşürmesi olarak gözüküyor.

İlerleyen zamanlarda daha çok duyacağımıza emin olduğum Zingaya daha etkin ve verimli bir sosyal medya imkanı vaat ediyor . Daha çok duyulmadan belki bir Girişimo okuru bu işe ülkemizde can verir.

Bu yazı E-Ticaret, Sesli Arama kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir