TapZilla : Bedava Paralı Uygulamalar

İnternetin mobilleşmesi ile birlikte mobil uygulamalarda günlük hayatımızda yerlerini aldılar. Uygulamaların fiyatları çok düşük olsa da çoğumuz para vermek istemez ve büyük bir çoğunluğumuz bu uygulamaların “bedava” olanını tercih ederiz; işte bu yüzden deneme sürümleri ile sık sık karşılaşırız. İşte TapZilla, deneme sürümleri ile uğraşmak istemeyenler için bu uygulamaları “bedava”ya veriyor.

İmkansız gibi gözükebilir ama pek de değil; bu mobil uygulamaları üretenler TapZilla’ya belli bir sayıda bedava tam sürüm veriyor. Neden mi? Amaç tamamen kullanıcıların uygulamaları kullanıp, bu uygulamalar için bir viral etki yaratmalarını sağlamak. İşte bu yüzden uygulama yaratıcıları TapZilla’ya tam sürümleri veriyor ve bizlerde bedavaya alabiliyoruz.

İşlem çok kolay; her gün yeni bir uygulama sitede tanıtılıyor, ilgileniyorsanız bir tık ile bir e-kupon kazanıyorsunuz, iTunes App Store’dan ilgili uygulamayı e-kuponunuzdaki kodu girip cihazınıza yüklüyorsunuz ve bedava uygulamanızı keyifle kullanıyorsunuz. Eğer benim gibi şüpheciyseniz, TapZilla bir temsilciyle chat imkanı da sunuyor. Sonuç olarak uygulama üreticileri için çok başarılı bir pazarlama yolu olan TapZilla, biz kullanıcıları da düşünen bir girişim olarak Girişimo’da yerini alıyor.

Bu yazı Android, Girişim, Mobil Uygulama kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

TapZilla : Bedava Paralı Uygulamalar için 1 cevap

  1. Geri izleme: Tweets that mention tapzilla | Girişimo -- Topsy.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir