Lüks Tatil Uygun Fiyat – Piriveta

Grup satınalma siteleri internet dünyasını kasıp kavuruken, farklı uygulamaların geleceğini tahmin etmek hiç de güç değildi. Çok geçmeden yeni bir aktör, yeni bir sektörde kendini gösterdi “PİRİVETA”. Bugün hizmete geçen Piriveta, turizm fırsatları sunarak, indirimlerini %50 gibi harika bir orandan başlatıyor. Sadece yurtiçi değil, yurtdışındaki turizm fırsatlarını da üyelerinin beğenisine sunuyor.

Diğer grupsatın alma sitelerinde olduğu gibi, fırsatlar belirli bir satış sayısına ulaştıktan sonra aktif oluyor. Eğer istenilen satış sayısına ulaşılamaz ise kredi kartınızdan hiç bir ücret çekilmiyor. Satış hacmine ulaştığında, fırsatlardan yararlanmanız için kupon ve bilgilendirme mailinize gönderiliyor.

Lüks tatili uygun fiyatlara sunan site ülkemiz açısından güzel fırsatlardan yararlanmamızı sağlayacak. İnternetle 10-12 yaşlarında tanışmış genç jenerasyon artık büyüdü ve para kazanmaya başladı. İnterneti aktif olarak kullanan bu yeni nesile hitap eden güzel projelerden birisi. Özellikle yazın oldukça rağbet göreceğini düşünüyorum. İlk fırsatı buradan bakabilirsiniz.

Bu yazı E-Ticaret, Girişim, Grup Alışveriş, Pazarlama kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir