İlansen : Becerini İlana Koy!

Her geçen gün hizmet odaklı yerli e-girişimlerimizin sayısı yüksek bir ivme ile artıyor, işte ilansen’de bu hizmet sunan e-girişimlerden biri. Çok kısa bir süre önce internet kullanıcıları ile buluşan girişimde proje asistanlığı yapan dostumuz Alican Arkun sayesinde Girişimo ailesi bu güzel hizmet ile ilk tanışanlar arasında yerini aldı. “Becerini ilana koy!” ve “Sen işe başvurma, iş sana başvursun!” sloganlarıyla yola çıkan girişim, ücretsiz bir şekilde verdiğiniz ilan ile yeteneğinizi kullanarak para kazanmanıza olanak sağlıyor.

Kullanıcı dostu bir arayüz sunan ilansen ile ilanınızı hazırlamak veya ilanları incelemek için harcayacağınız zaman gerçekten çok kısa. Ücretsiz yayınlayacağınız ilanınız kısa zamanda iş imkanlarıyla buluşmanızı sağlayabilir veya ilgilinizi çeken bir konuda ki ilanı hem ücret hem lokasyon hem de kategori filtrelerini kullanarak hızlı bir arama ile bulabilirsin.

Site mümkün olduğunca kullanıcı dostu yapılmış; sitenin kullanımı konusunda minimal bir şekilde oluşturulan yardım panelleri her kullanıcıyı kısa sürede girişime ısındırıyor. Eğer yayınlamak istediğiniz ilan’a doğru kategori bulamıyorsanız veya var olan kategori içinize sinmiyorsa, kategori eklemek için “söyle, hemen ekleyelim” ile ilansen kullanıcıya kapısının açık olduğunu da ispatlıyor.

Ülkemizde benzerine pek rastlamadığımız bir girişim olan ilansen’i kutluyor ve girişimlerini siz Girişimo takipçileri için takip etmeye devam ediyoruz. Unutmayın, artık becerilerinizden gelir sağlamanız çok kolay; “sen işe başvurma, iş sana başvursun”… Başarılar ilansen.

Bu yazı E-Ticaret, Gelir Modeli, Girişim kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İlansen : Becerini İlana Koy! için 1 cevap

  1. Geri izleme: Tweets that mention ilansen : becerini ilana koy! | Girişimo -- Topsy.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir