Hoşgeldin Girişimo!

Vakit geldi; insanoğlunun ihtiyaçlarını karşılamak için başlattığı ticaret yolculuğu kabileler içerisindeki yumurta-et-süt üçgeninden, ipek yolunun ve denizciliğin başlaması ile kıtalar arası bilgi alışverişi ve bilimin tüm dünyaya kısa dönemler içerisinde yaygınlaşması ile ilk network oluşmuştu aslında. Nikola Tesla’nın 1891 yılında alternatif akımı bulması ile başlayan komünikasyon çılgınlığı bugün hepimizin içerisinde bulunduğu internet teknolojisine kadar ulaşmış durumda. Peki, bu akıl almaz anlık haberleşme ve neredeyse elektriğin olduğu her yerde oluşturulan global network bizi nereye götürüyor ve gelecekte bizi neler bekliyor? İşte bütün bu sürece ve geleceğe ışık tutmak için Girişimo’yu hizmetinize sunmuş bulunuyoruz.

Türkiye’nin yenilikçi ve girişim odaklı bilişim bloğu olan Girişimo, geleceği görebilme yeteneğine sahip, teknoloji ve bilişim meraklısı, iş kurmak isteyen ve yenilikleri takip eden herkese hizmet niteliği taşımaktadır.

Kuruculuğunu ben Ömer Güzey ve Serdar Kemal’in üstlendiği bu bilişim bloğu, farklı sektörlerden yenilikçi ve girişimci yazarlarımız ve konuk yazarlar ile bilginize bilgi katarak vizyonunuzu geliştirmeye çalışacak.

Bu proje Türkiye’nin gelişimini ve halkın kalkınmasını misyon edinmiştir.

Bu yazı İnovasyon, Girişim, Teknoloji kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir