Ayrılık Habercisi – Breakup Notifier

Facebook’un kuruluş amacının dating (çöp çatanlık) olduğunu Sosyal Ağ filmi ile birçoğumuz öğrenmiş oldu. Her ne kadar insanlar arkadaşları ve çevresi ile iletişimde kalmak için facebook kullandığını söylese de, aslında dating bir çok kişinin  facebook kullanma nedenlerinden birisi.

Dan Loewenherz, nişanlısı ile birlikte nişanlısının kız kardeşi için çöpçatanlık yaparken, gözlerine bir sevgili adayı kestirirler. Ancak düşündükleri bu sevgili adayının  bir ilişkisi vardır ve onlar da sürekli adayın ilişki durumunu takip ederler. Bu noktadan hareketle Dan, bu takibi otomatik olarak yapabilecek bir uygulama geliştirir.

Dan’in, Breakup Notifier yani ayrılık habercisi olarak isimlendirdiği uygulama yardımı ile ilişki durumunu takip ettiğiniz arkadaşlarınızı listenize ekliyorsunuz. Sistem listeye eklediğiniz arkadaşlarınızın ilişki durumlarında bir değişiklik olduğu anda size email ile bildiriyor.

Şimdilik ücretsiz olan uygulama ilerleyen süreçte ücret karşılığında hizmet vermeye devam edecek.  Bir gecede 100 bin kullanıcıya ulaşan bu uygulama ile sevgili adayınızı kaçırmayın.

Bu yazı Facebook kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ayrılık Habercisi – Breakup Notifier için 1 cevap

  1. Geri izleme: Tweets that mention Ayrılık Habercisi – Breakup Notifier | Girişimo -- Topsy.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir