İşiniz için Ofis Paylaşın! – Desktime

Fikriniz ve ekibiniz tamam, ancak çalışacak yeriniz mi yok? İşte Desktime bu soruna cevap vermek adına kurulmuş bir girişim. Özellikle ülkemizde başlangıç seviyesindeki çoğu girişim çalışacak alan bulmayı sorun eder. Bu yazıda tanıtacağımız girişim, belki bu sorununuzu ortadan kaldıramayacak; ancak bu sorunu ortadan kaldırmak adına içinizden birine ilham kaynağı olabilir.

Ofisinizin bir bölümünün etkin bir şekilde kullanılmadığını veya kiraladığınız ofisin maliyetinin bütçenizi zorladığını varsayalım; işte Desktime bu alanı kiralamanız için size yardımcı oluyor. Şuan için sadece Chicago şehrinde bu hizmet kullanılmaktadır; ancak kısa bir zaman içerisinde girişimin hizmet alanını genişleteceklerine eminiz.

Ülkemizde çalıştığı yeri başkaları ile kira karşılığı paylaşan birçok girişimci var. Friendfeed’de dönem dönem ofis paylaşma istekleri göze çarpıyor. Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi, E-Tohum garaj gibi girişimcilik konusunda uzmanlaşmış kuruluşlarda, başarılı bulunan girişimlere ücretsiz ofis imkanı sağlanıyor. Girişimciliğin ülkemizde arzu edilen kaliteye ulaşmaya yaklaştığı bu dönemde, Desktime gibi bir proje İstanbul, Ankara ve İzmir gibi girişimciliğin göreceli olarak daha çok ön plana çıktığı şehirlerde ilgiyle karşılanacaktır.

Bu yazı İnovasyon, E-Ticaret, Girişim kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir