Binpress – Kaynak Kodu Pazar Yeri

Geliştirdiğiniz kodları satıp kar etmek isteyen veya zaman kazanmak için bir başkasının geliştirdiği kodu kullanmayı tercih edebilecek bir web geliştiricisi iseniz İsrail’den güzel bir haber var;  Binpress, kaynak kodu pazaryeri ile güvenilir ve hızlı bir şekilde kod alıp satabileceksiniz.

Mashable’da Binpress ile ilgili çıkan yazıyı okuduktan sonra biraz araştırma yürüttüm. Lionite adında bir firmanın Binpress’i geliştirdiğini; Lionite’ın ise bir web gelişitirici, bir tasarımcı ve bir pazarlamacı ortaklığı ile kurulduğunu öğrendim. Binpress ile ilgili birinci ağızdan bilgi almak için iletişime geçtim ve çok kısa bir süre içerisinde Eran Galperin ( Lionite Web Geliştiricisi ) geri dönüş yaptı. Bu yazıda Binpress ile ilgili edindiğim bilgiyi elimden geldiğince siz Girişimo takipçileri ile paylaşacağım.

Doğru ve kaliteli kaynak kodu arayışının zorlu ve zaman alan bir süreç olması Binpress’in çıkmasına neden olmuştur. Web geliştiricilere yeni bir gelir yolu açmanın yanı sıra zamandan tasarruf etmek isteyen geliştiriciler test edilmiş, yüksek kaliteli kaynak kodlarını satın alabilirler ve hatta kod’dan memnun kalmama durumunda para iadesi garantisi veriyorlar. ( 14 gün içerisinde tutarlı bir neden ile başvurduğunuz takdirde para iadesi gerçekleşiyor.)

Binpress’in sitesine giriş yaptığınız takdirde gözünüz hemen $ 40.000’lık programlama yarışması bannerına kaymıştır. Google, Microsoft, PayPal, Amazon, Conduit, Tropo gibi devlerin sponsorluğunda yapılan yarışmanın son başvuru tarihi 24 Şubat 2011. Ülkemizin tüm web geliştiricilerini önce Binpress’e sonra da yarışmaya davet ediyoruz.

Eğer Binpress ile ilgili merak ettiğiniz bir husus olursa, sizin adınıza sormak Girişimo ailesi olarak görevimizdir. Umuyoruz ki benzer projeler ve hatta daha büyükleri ülkemizde de sizler sayesinde can bulacaktır.

Bu yazı E-Ticaret, Girişim kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Binpress – Kaynak Kodu Pazar Yeri için 1 cevap

  1. Geri izleme: Tweets that mention Binpress : Kaynak Kodu Pazaryeri | Girişimo -- Topsy.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir